Lütfen Bekleyiniz

Yelda Cumalıoğlu Yayıncı, Yazar - İstanbul

''İşimde nasıl eğleneceğimi iyi bildiğim için ciddi işler başarabiliyorum''

Yelda Cumalıoğlu Yayıncı, Yazar - İstanbul

Ben Kimim?

Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum. Üniversiteden hemen sonra İçişleri Bakanlığı ve Başbakanlıkta çalıştım. TİKA, Avrupa BirliğiGenel Sekreterliği'nde çeşitli görevlerde bulundum.

On beş yılın sonunda görev duygusuyla işe gidip gelmek yerine aşkla çalışmayı seçtim ve sektör değiştirerek çocukluk hayalimin peşine takılıp yazmaya başladım. Bir süre Sabah Gazetesi’nde köşe yazarlığı yaptıktan sonra Destek Yayınevini kurdum. Popüler yazar avlamak yerine kendi çoksatarımı kendim keşfetmeyi tercih ederek kalemine, yeteneğine ve vizyonuna güvendiğim yepyeni isimlerle fırsatlarla dolu büyük bir yayıncılık serüvenine koyuldum.

Destek Yayınları, 2015 yılında Forbes Dergisi’nin en yüksek ciro yapan yayınevi seçildi. Zaman içinde Beyazbaykuş Yayınları, Genç Destek ve Kara Karga Yayınları olmak üzere üç alt marka daha kurdum. 2015 Nisan ayından itibaren çıkarmaya başladığımız Kara Karga adlı çizgi edebiyat dergisiyle de çok satan edebiyat yayınları arasında ilk onda yer almayı başardık.

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur