Lütfen Bekleyiniz

Turan Salmanlı Teknoloji Ürünleri Girişimcisi, Aksal Elektronik'in kurucusu - İstanbul

"Girişimci olmasam hayallerime kavuşamazdım"

Turan Salmanlı Teknoloji Ürünleri Girişimcisi, Aksal Elektronik'in kurucusu - İstanbul

Ben Kimim?

1988 Azerbaycan Bakü doğumluyum.1992 senesinde Türkiye’ye babamın görevinden dolayı taşındık. Eğitim ve öğretim hayatımı Adana, Mersin ve Ankara şehirlerinde tamamladım. Gazi Üniversitesi İİBF Maliye bölümü mezunuyum ve her zaman kendi şirketimi kurmak istemiştim. Öğrencilik dönemlerimde sürekli çalışarak geleceğime yönelik yatırımlar yaptım. Eşimin tayininden dolayı İstanbul’a 2010 senesinde taşınmak durumunda kaldık.


1 sene Vodafone’da çalıştıktan sonra kendi e-ticaret sitemi www.ucuztelefoncu.com’u kurdum. Perakende telefon satışının yanında toptan cep telefonu boyutuna hakim olmaya başladım ve zamanla KVK, Turkcell mağazaları açtım. Sektör değişikliği amacıyla 2013 yılında Aksal Elektroniği kurduk. LG Türkiye tarafından franchise bayilik yapısıyla 2 adet LG Premium shop mağazamızı zincirimize ekleyerek yolumuza devam ettik. Perakende mağazacılığın yanında e-ticaret, toptan elektronik ve beyaz eşya ticaretine devam etmekteyim. 
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur