Lütfen Bekleyiniz

Perihan Gürer Uykusuz Anneler Kulübü Kurucusu, Blog Yazarı - İstanbul

“Blogdan platforma uzanan kurduğumuz bu kulüp birçok anneye fayda sağlıyor”

Perihan Gürer Uykusuz Anneler Kulübü Kurucusu, Blog Yazarı - İstanbul

Uzun yıllar özel sektörde çalıştım ve anne olduktan sonra tekrar eski işime geri dönmedim. 2010 yılında blog yazarak internet yayıncılığına başladım, ntvmsnbc.com ve hthayat.com da yazılarım ile yer aldım, hala da hthayat.com yazarıyım.

2011 yılında Uykusuz Anneler Kulübü’nü kuranlardan biriyim. Şu anda web sitesi üzerinden ayda 300.000 tekil ziyaret, sosyal medya hesapları üzerinden de yüzbinlerce takipçisi ile annelerle iletişim kuran bu platformu yönetiyorum.

Blogumda paylaşmak istediğim her konuda kişisel görüş ve izlenimlerimi içeren içerikler üretiyorum.
Uykusuz Anneler Kulübü’nde ise ekip olarak ebeveynler ve özellikle anneler için anne-baba olmak, bebek, çocuk ve kadın olmak ile ilgili her konuda içerik üreterek, sosyal medyada yayın ve topluluk yönetimi yapıyoruz.  Annelere online dışında reel ortamda da seminer ve etkinlikler düzenleyen bir platformuz. Markalar ile özel projeler üreterek annelere maksimum fayda sağlayacak içerik ve etkinlikler düzenliyoruz. 


Kısaca tüm bunları web sitesi ve sosyal medya yönetimi, iş geliştirme, içerik üretme, satış, pazarlama, etkinlik organizasyonu ve raporlama olarak özetleyebiliriz.
 

 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur