Lütfen Bekleyiniz

İzim Bozada Küçük Oteller Sitesi ve Kitabı Kurucusu, Editör - İstanbul

“Bu portal sayesinde Türkiye turizmine de ciddi bir katkı sağlamış oluyoruz.”

İzim Bozada Küçük Oteller Sitesi ve Kitabı Kurucusu, Editör - İstanbul

Bilkent Turizm’de okuduktan sonra, Çırağan Sarayı ve Amerika’da Westin Hotels’te çalıştım. Amerika’da bulunduğum sırada Cornell’de E-marketing okurken yıllarca Türkiye'yi dolaşarak keşfetmiş olduğum sıra dışı konaklama yerlerini, butik otelleri, küçük otelleri, hip tarzındaki yerleri ve konuk evlerini tanıtmak ve kullanıcıların beğenisine ve bilgisine sunmak için Küçük Oteller Sitesini kurdum. 2004 yılında kurulan Küçük Oteller Sitesi, Türkiye’de önemli bir boşluğu dolduruyor. Kurumsal hayattan sıkılan, şehirden bunalan, tatil yerlerinde küçük bir otelim olsun benim olsun diyen veya İstanbul gibi şehirlerdeki tarihi konak veya otel yapılarını, amatör ruhlu insanların işlettiği otelleri tanıtıyorum. 

Internet'te kalifiye ve özgün bir rehberin yaratılması ve benzersiz güzellikteki bu tesislerin ve otellerin özellikle tüm dünya çapında çok daha geniş bir pazara hitap etmesi sağlanmakta bunun içinde çeşitli yabancı editör ve kuruluşlarla işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirlikleri sonucunda Türkiye'nin bu özellikli tesisleri yabancı dergi ve gazetelerde haber yapılmakta ve Türk turizmi ve Türkiye tanıtımı adına faydalı çalışmalar yapılmaktadır.
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur