Lütfen Bekleyiniz

Hülya Yıldırım Proje Kurucusu ve Web Portalı Yöneticisi - İstanbul

"Mucize sen’sin, Proje sen’sin!.. Mucizeni gerçek yap!"

Hülya Yıldırım Proje Kurucusu ve Web Portalı Yöneticisi - İstanbul

Ben Kimim?

İstanbullu ve kendini bildi bileli kadın farkındalığı için çalışan, gazeteci, yazar, televizyoncu, hatırlatıcı, şifacı ruhsal rehber ve Anne Olunca Anladım Projesi’nin Kurucusu ve Yöneticisiyim. 


İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Okul yıllarından itibaren birçok günlük gazetede deneyim kazanmanın yanı sıra; Kadın, Cosmopolitan, Kadınca, Kim, Negatif, Mimoza, Sofra, Gurme, Harper’s Bazaar gibi dergilerde muhabir, yazar ve yönetici olarak çalışarak çok uzun yıllar sadece kadın konularına eğildim ve basında birçok ilk’e imza attım. 

Kadın olmanın anlamı ve kadın-erkek ilişkilerine kafa yordum, ilişki yazıları yazdım. Kadın-erkek ve aile ilişkileriyle ilgili sayısız seminer ve eğitime katıldım. Bu arada, ilim kendini bilmektir felsefesinden yola çıkarak, 6 yıl boyunca psikoterapi çalıştım. Kadın-erkek ilişkileri, aile ilişkileri, hamilelik, doğum, bebekli ve çocuklu yaşam; şifa aktarımı ve farkındalık konularında sayısız eğitim aldım. 

2002 yılında anne olduktan sonra “Anne Olunca Anladım” projesini kurdum ve gazete yazıları, 200 ülkede milyonlarca anne babanın takip ettiği aynı isimli internet sitesi ve yapımcılığını, sunuculuğunu bizzat üstlendiğim televizyon programları yaptım. 2005 yılından beri bu projenin yöneticiliğine devam ediyorum.

“Anne Olunca Anladım” adlı gazete sayfası, 2005 yılının Kasım ayından 2014 yılının Mayıs ayına kadar yani 9 yıl boyunca, Akşam Gazetesi’nde her Cumartesi günü benim tarafından yayına hazırlanmış ve tam sayfa olarak yayınlanmıştır. 
www.anneoluncaanladim.com 2007 yılından beri, 200 ülkede ayda 500 bin okuyucusuyla, tüm dünyada anne ve babalar için önemli bir referans noktasıdır; bugüne kadar tüm dünyada milyonlarca anne ve babaya ulaşmış ve hala da ulaşmakta ve böylece aile hayatında fark ve farkındalık yaratmaktadır. “Anne Olunca Anladım” televizyon programı ise, Türkiye’nin ilk ebeveyn programı olarak bugüne kadar, beş farklı televizyon kanalında (Showmax, tv8, Türkmax, Kanal 1, Cine5) yine benim yapım ve sunumumla 500 canlı yayına imza atmıştır.
Şimdilerde ise, deneyimli basın erbabı ve farkındalık işçisi olarak, “Anne Olunca Anladım” adlı Proje’me, aile hayatının ve kadın-erkek ilişkilerinin her aşamasını konu alan seminerlerim, atölye çalışmalarım, kadınlara, erkeklere ve çocuklara özel etkinliklerim ve bireysel danışmanlık - ruhsal rehberlik hizmetlerimle devam ediyorum.

 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur