Lütfen Bekleyiniz

Gizem Şeber Diyetisyen ve Yaşam Koçu - İstanbul

"Hafif Yaşam Özgürlüktür!"

Gizem Şeber Diyetisyen ve Yaşam Koçu - İstanbul

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2007 senesinde dördüncülük ile mezun oldum. Avrupa Birliği Erasmus bursunu ilk kazanan öğrencilerden biri olarak bir süre Oxford Brookes Üniversitesi’nde eğitim aldım. İş hayatıma özel bir diyet kliniğinde başladım ve sonrasında 2 sene boyunca Özel Taksim Alman Hastanesi’nin beslenme ve diyet bölüm koordinatörü olarak çalıştım. 2010 senesinden bu yana kendi ofisimde bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermeye devam etmekteyim. 
İş hayatına girdikten sonra beslenmenin psikolojik ve sosyal birçok etmenden etkilendiğini fark ettim. Mesleğime daha geniş bir pencereden bakmak adına Uluslararası geçerli yaşam koçluğu eğitimi, Yaşam Koçluğu Eğitici eğitimi, Gestalt Psikolojik Yaklaşımlar Eğitimini tamamladım. Hala psikoloji, nöropsikoloji ve yoga konusunda eğitim almaya devam ediyorum. 
Bu güne kadar Fresenius, AXA Genel Müdürlük, Philips Genel Müdürlük, Sodexo Genel Müdürlük, Ülker, Kalbim Benecol, Mümsad, Arbella gibi birçok kuruluşa danışmanlık hizmeti verdim. Mezun olduğum günden beri Yemek Zevki Dergisi’nde yazarım. 
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur

Benzer Meslekteki Rol Modeller