Lütfen Bekleyiniz

Dinçer Güner Astrolog - İstanbul

“Tavrın değişirse kaderin değişir”

Dinçer Güner Astrolog - İstanbul

2001 Senesinde İstanbul Tıp Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünü ve sonrasında Açık Öğretim Fakültesi Halkla ilişkiler bölümünü bitirdim. 

2002-2005 Arası Turuncu Medya Şirketinde birçok sanatçıya Basın Danışmanlığı ve kitaplara Editörlük yaptım ve bu arada bir kitap çıkardım.

Astrolojiye merakım küçük yaşlarda başladı ve en büyük hobimi iş yaşamına dönüştürmek için 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer’in kurmuş olduğu AstroArt Astroloji okulunda temel ve ileri seviye Klasik Astroloji derslerine katılarak mezun oldum. Bitirme Projesini başarı ile tamamlayarak Ustalık Belgesini almaya hak kazandım.

Akabinde Merih Akalın’dan Hint (Vedik) Astroloji dersleri aldım.
Sonrasında ise, psikolojik dinamikleri çok iyi anlayabilmek adına Prof. Dr. Mehmet Zararsızoğlu’undan Sistem Dizimleri ve Aile Dizimleri psikoterapi eğitimi aldım. 

Kendi kurmuş olduğum Türkiye’nin en çok takip edilen Astroloji Blog’unda önemli gökyüzü olayları ve kişiler üzerinde ki etkilerini yazıyor, bireysel danışmanlık, astroloji eğitimi ve seminer çalışmalarına devam ediyorum.

Sözcü Gazetesi, Morhipo ve Marie Claire dergisinde ve kendi kişisel blog’umda düzenli yazılar yazmakta, programlara konuk olarak tüm okuyucu ve izleyicilerime gökyüzünün etkileri hakkında bilgiler vermekteyim.  
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur

Benzer Meslekteki Rol Modeller