Lütfen Bekleyiniz

Berna Şuşut Magic Touch Güzellik Merkezi Kurucusu - İstanbul

"İnsanlar sevdikleri işi bulmalılar ki onlara çalışıyorlarmış gibi gelmesin"

Berna Şuşut Magic Touch Güzellik Merkezi Kurucusu - İstanbul

Ben Kimim?

1980 Yılında mesleğime başladığım ilk günden itibaren vizyonu geniş, kendini geliştirebilecek işveren arayışı prensibiyle, Türkiye'nin ilk güzellik salonlarından birine sahip olan kozmetik üreticisi madam Janine Karaşahin ile kozmetik satışına başladım. İlerleyen zamanlarda ithalatın artışıyla ülkeye giren birçok kozmetik markasıyla çalışmalarımı sürdürdüm. 


Kozmetik sektörüne satış alanında başlamasının, daha sonra enstitülerde uygulama alanına geçişinin avantajlarını kullandım.  Ne kadar aynı görünseler de,  bu iki alanın farkını bilerek ilerledim.


Uygulama alanındaki yüksek konsantrasyonlu kozmosötik ürünlerle hızlı sonuçlara ulaşabiliyorum. Bir kimya laboratuvarında çalışırcasına kozmetikle ilgili, 36 yıldır kozmetikteki gelişmeleri heyecanla takip ederek, 18 yıldır kendi işletmemde çalışmalarımı sürdürüyorum. Aynı zamanda güzellik uzmanı yetiştiren milli eğitime bağlı bir kuruluşta kozmetik eğitim sorumlusu olarak çalışmakta ve zaman zaman 5 ve 7 yıldızlı otellerin SPA kuruluşlarında personel eğitimi vermekteyim.


İnsan kendini sevdiği sürece, hayatı ve başkalarını daha çok sever felsefesiyle hayatın yorucu yanlarını üstlenen kadınların kendilerine vakit ayırıp yatırım yapmalarının,  yaşamı daha güzel ve zevkli hale getirdiğini düşünmekteyim. Ruh ve bedenin ayrılmaz bir bütün olduğunu, iç güzelliğinin dışa yansımasının desteklenerek korunmasına refakat etmekten mutluluk duyuyorum.
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur