Lütfen Bekleyiniz

Ayşegül Kuyumcu Türker Astrolog - İstanbul

"Hayatınızdaki en önemli iki gün: Doğduğunuz ve neden doğduğunuzu anladığınız günlerdir"

Ayşegül Kuyumcu Türker Astrolog - İstanbul

Ben Kimim?

1981 yılında sıcak bir yaz gününde İzmir'de dünyaya geldim. Meraklı ama dünyayı yeniden keşfedecek kadar icatçı bir çocuk değildim. Sırasıyla Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümlerinden başarıyla mezun oldum. Bu arada Dünya’yı, farklı kültürleri ve hayat felsefelerine olan merakım peşimi bırakmadı. 1999 yılında üniversite sınavını kazanıp okulumu bir yıl dondurduktan sonra Meksika’ya değişim öğrencisi olarak gittim. Hayalimdeki meslek olan mimarlığı bir yıl okuma fırsatı yakaladım. Ama tabii sadece mimarlık değil Maya ve Aztek kültürleri, yüzlerce yıllık astronomi ve gök bilimi kültürü beni bir kere büyülemişti. Artık gökyüzüne farklı bakıyordum. 

Türkiye’ye dönüp ODTÜ Kimya Bölümünden mezun olduktan sonra 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama, müşteri deneyimi, yönetim danışmanlığı alanlarında temsilci, müdür yardımcısı, müdür, direktör oldum. Ancak kurumsal hayatın döngüsü beni tatmin etmiyordu. Bu süreçte çalışırken Zeynep Süzmen Şen ile Dönence Danışmanlıkta hobi olarak başladığım Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimlerini başarı ile tamamlamıştım; arkadaşlarıma hobi olarak danışmanlık yapıyordum. Sonrasında AstroArt Okulunda Astro Psikoloji eğitimleri; Benjamin Dykes ile Öngörü Yöntemleri seminerlerini tamamladım. 

Bir gün bir minik haber geldi. Anne olacaktım. Kurumsal hayatın stres ve koşturmacası içinde hamileliğin zor geçeceğini anlayınca çok sevdiğim hobimi işe çevirmeye karar verdim. 2012’den bu yana profesyonel danışman ve eğitmen olarak çalışıyorum. Halen Akşam Gazetesi, Bast Home ve Pudra.com’da Astrolog olarak öngörülerimi yazıyorum.
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur

Benzer Meslekteki Rol Modeller