Lütfen Bekleyiniz

Hakkımızda

“Sevdiğiniz işi yapın, bu sayede hayatınızın sonuna kadar bir gün bile çalışmanız gerekmez” Konfüçyüs

Herkesin İşini Sev’erek yaptığı bir dünya mümkün…

Bu inançla yola çıktık her şeyden önce… Bu inanca sahip olmak nereden mi çıktı? Kendimize, çevremize bakmak, biraz insanlara kulak vermek yetti.

 

 

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz işimizi sevmeyince bu hayatımızın her alanını etkilemiyor mu? Mutsuz kalkıyoruz, mutsuz uyuyoruz, sevdiklerimize ve kendimize istemediğimiz şekilde davranıyoruz. Mesai saati bitsin diye dakika sayıyoruz, Pazartesi sendromu yaşıyoruz, tatillerin son günlerinde depresyona giriyoruz…Kaçınız aklından yeni bir işe sahip olmayı her gün geçirmeye başladı?

Bir şeyi gerçekten severek yapıyorsanız zaten başarıya ulaşmanız kaçınılmazdır. Konfüçyüs’ün dediği gibi “Sevdiğiniz işi yapın, bu sayede hayatınızın sonuna kadar bir gün bile çalışmanız gerekmez”. Asıl soru işareti o severek yapacağınız işi nasıl bulacağınızda…

Biz istiyoruz ki sevdiği işi yapma ve bundan para kazanarak hayatına istediği gibi devam etme tutkusu olan her insana yol gösterelim, ilk adımı için cesaret verelim, bilgi sahibi olması için kaynak ve fırsat sağlayalım ve nihayetinde hayalindeki iş onun gerçek işi olsun ve mutlu bir hayat sürsün.

İşini Sev aracılığı ile;

  • Uzmanlığından şüphe duymayacağınız, bilgi ve yeteneklerine son derece güvenecebileceğiniz mesleğinde tecrübeli referanslı rol modelleri bulabilirsiniz.
  • Sisteme ücretsiz üye olarak 10-20 dakika arasındaki rehberlik videolarını izleyebilir, bir meslekle veya nasıl başlayacağınızla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
  • İstediğiniz rol modelden danışmanlık talep edebilirsiniz ve bu sayede kafanızdaki tüm soruların cevaplarını işi bilenden, deneyimini aktaracak rol modellerimizden alır zamandan kazanırsınız.

Sorularınız için: merhaba@isinisev.com

Biz Kimiz?

Duygu Aynur, ODTÜ Kimya bölümünü ve Galatasaray Üniversite’sinde MBA programını bitirmiştir. 7 sene özel bir ilaç firmasında  çalışarak özel sektörü deneyimlemiş, en son pazarlama alanında yöneticilik yapmıştır. Bu dönemde profesyonel koçluk eğitimlerini tamamlamıştır. Sonrasında girişimciliğe adım atarak Türkiye’nin en büyük spor salonu franchise şirketlerinden birinin şubesini 5 sene boyunca tek başına yönetmiştir. Bu dönemde 200 şube arasında 4 sene üst üste ilk 10 şube arasına girerek ödüller almıştır. Aynı süreç içerisinde hem bireysel profesyonel koçluklarına devam etmiş hem de isinisev.com internet girişimini kurmuştur. Bu girişim e-tohum’un 2016 yılında seçtiği 10 projeden bir olmuştur. Halihazırda girişimciliğe devam etmekte ve yeni girişimler kurmaktadır. Hayattaki en büyük tutkusu üretmek ve fayda sağlamaktır.

https://www.linkedin.com/in/duygu-aynur/

Bilge Can Gürer, Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Kocaeli Üniversitesi ve FH Bochum’da Mekatronik Mühendisliği eğitimi görmüştür. Bu esnada müzik, dağcılık ve fotoğraf kulüplerinde aktif faaliyet göstermiştir. Üniversite eğitimim devam ederken 2008 yılından itibaren profesyonel olarak ürün, portre, etkinlik, iç mimari ve mimari fotoğrafçılıkla uğraşmaya başlamıştır. Üniversite mezuniyetinden sonra, üç sene kadar Schindler'de Mühendislik ve Tasarım departmanında çalışmış, bu üç senelik deneyimin ardından plaza hayatına veda edip esas uğraşmak istediği fotoğrafçılık, video ve web tasarımı alanlarında çalışmak üzere kendi firmasını kurmuştur. Boş zamanlarını başta İş Radarı projesi olmak üzere, girişimcilik üzerine projeler tasarlayarak geçirirken 2015 sonlarında İşini Sev Projesine önce Rol Model ardından kurucu ortak olarak dahil olmuştur.

https://bilgecangurer.com/

Emre Gürül ve Mustafa Yücedağ, Nuevo yazılım evinin kurucularındandır. Kaliteli hizmet anlayışı ile uzun zamandır yazılım hizmetleri sunmaktadırlar. 2016 başı itibari ile İşini Sev'in hayata geçmesi için tüm yazılım faaliyetlerini üstlenmişlerdir.

http://www.nuevo.com.tr/

Yapmaktan keyif aldığın bir işten para da kazanabilirsin.
işinisev.com’da “Hayalindeki Mesleği” yapanlarla buluş, doğru mesleği seç, püf noktalarını öğren.

HAYALİNDEKİ MESLEĞİ BUL